Elektro

Pomocník, bez kterého se neobejdeme


Chlorové tablety do bazénu jsou spolehlivým pomocníkem každého majitele koupací nádrže. Vlastně je to ten nejdůležitější základ bazénové chemie, bez kterého se neobejdete. Tedy alespoň v případě, kdy nejste na obsah chlóru ve vodě alergičtí – v tom případě byste zřejmě sáhli po tabletách s aktivním kyslíkem. Ale ať už je to jakkoli, tak právě desinfekce ve formě tablet je velkou výhodou při péči o čistotu vaší nádrže.

letní osvěžení

Použití chlorových tablet je totiž tak snadné, že by o bazénovou vodu zvládly pečovat i děti. Každý z nás si dokáže snadno spočítat, jaký je objem naší http://www.sousednisvety.info/aktuality/kind-trifft-dite-dite-potka-kind nádrže, a podle toho do ní vhodit odpovídající množství tablet. Takto můžeme svou nádrž zásobovat chlórem pravidelně a postarat se tak o to, že žádné řasy nebudou mít v naší nádrži ani tu nejmenší šanci. A navíc, tablety je rovněž možné vložit do plováku, který tím, jak se volně pohybuje po hladině nádrže, zajistí rovnoměrné uvolňování aktivního chlóru ve všech místech nádrže.
A cena tablet je také více než příznivá, přičemž platí, že nákup velkých balení je výhodný.

máchání nohou

Nicméně je nezbytné poznamenat, že hladinu chlóru v nádrži musíme pravidelně měřit, abychom náhodou nebyli nepříjemně překvapeni tím, že bude nečekaně nízká, což ve vodě umožní bujení nežádoucích mikroorganismů jako jsou sinice a řasy.

Každopádně bazénová chemie je dnes propracovaná do té míry, že ať už nás potká cokoli, klidně i katastrofa s přebujelými řasami, tak to s její pomocí zvládneme a vypuštění nádrže bude skutečně až tím posledním, krajním řešením.

maličká plavkyně

Je skvělý pocit, mít tak spolehlivého pomocníka, jakým bazénová chemie skutečně je. Můžeme si své koupání užívat do sytosti a nemusíme se trápit tím, že bychom si ze své nádrže domů přinesli nějaký nepříjemný ekzém či jiné podráždění kůže, protože stejně tak účinně, jak chlorové tablety bojují proti řasám, bojují i proti jiným nežádoucím mikroorganismům, které v naší nádrži nebudou mít ani tu nejmenší šanci přežít.

4.3/5 - (15 votes)