Elektro

Objevte kouzlo barevných zásuvek a vypínačů

Jistě i vy to u sebe doma chcete mít jako ze škatulky, zkrátka se chcete doma cítit dobře. Zatímco dříve nebyl neuspořádaný interiér, který tvořilo vybavení po babičce, po tetičce a jiných příbuzných, nic nezvyklého, tak dnes už o podobné vybavení bytu nikdo nestojí. Dnešní interiéry jsou vyladěné do posledního detailu, tak není divu, že mnoha lidem vadí právě takové „detaily“, jako je například bílá zásuvka či vypínač na barevné stěně.
zástrčka na zemi

Pokud se vám něco takového nelíbí, tak není nic jednoduššího, než to změnit. Výrobce Schneider electric vám nabízí chytré řešení v podobě zásuvek a vypínače schneider https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/, které jsou nejen maximálně kvalitní, ale ještě ke všemu i dobře vypadají.

Konečně se tedy na trhu s domácí elektronikou objevil takový výrobce, který myslí i na to, jak to u zákazníků doma vypadá. Rovnou tak můžete zapomenout na nevzhledné zásuvky a vypínače v nudné bílé či béžové barvě a můžete svůj byt vybavit takovými elektronickými pomocníky, kteří vám přijdou maximálně vhod.  Vybírat tak můžete nejen z pestré barevné škály, ale také z několika zajímavých designů provedení.

Jak je to možné? Díky chytrému modulárnímu řešení, které tvoří jednotné strojky, na které můžete napasovat libovolné barevné rámečky. Takže ať už si pro svůj byt zvolíte libovolný typ strojku z této řady, vždy na něj bez potíží snadno nasadíte libovolný rámeček – tedy rámeček libovolné barvy i tvaru.
kabely ve zdi

A to má ještě jednu důležitou výhodu navíc. Pokud se náhodou v budoucnu rozhodnete interiér svého bytu výrazně proměnit, a třeba i vymalovat, budete moci snadno vyměnit i stávající zásuvky a vypínače. Jejich strojky zůstanou na původním místě, pouze na ně snadno a rychle připevníte nové typy rámečků podle vaší volby. Nebudete k tomu potřebovat elektrikáře, vyjde vás to na pár desítek korun, a přesto bude vaše domácnost naprosto dokonalá.

5/5 - (3 votes)